UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszystkim którzy czerpią wiedzę na temat sytuacji z gazem z partyjnej tv chcę przypomnieć że gdy rządził Tusk to Gazprom zwrócił pgnig 1,6 mld dolarów za zawyżone ceny dostaw gazu. Co zrobi pis ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    6
    Tak to wygląda(2022-01-04)
  • RobertKoliński @Tak to wygląda - Wszystkim, którzy powtarzają peowskie bzdury propagandowe pragnę przyPOmnieć, że a)to nieudolny a sprzedajny styropian POzbawił Polskę możliwości zakupu taniego gazu od Rosji dzięki uwaleniu projektu gazociągu Jamał-2 na przełomie wieków, co zaowocowało POwstaniem 4-krotnie droższego (dla Rosji)podmorskiego NordStream 1 i 2,ale się (im)najwyraźniej opłacało; i b)gwoli ścisłości, to polski rząd (PiS)wynegocjował (głupio wyszarpał, o czym za chwilę, ale jednak)akurat kwotę 1.5 mld USD od Gazpromu tytułem wygranego sporu przed trybunałem arbitrażowym. Jednakowoż - hehe - dzięki swojej upartej a głupawej rusofobii wtrynił się jednocześnie na cenową minę związaną ze wzrostem cen surowca, i - nie mogąc tu już liczyć na dobre serce Kremla - musi Rosji zapłacić. .. 5 mld USD! Efekt?Jesteśmy jako Rzplita jakieś 3.5 mld papiera w plecy? Koniaczek?; ] #styropiany, #jurgielt, #głupota, #rusofobia, #rak Hashtagi: #POPiS, #nieudolnosc, #marnotrawstwo, #slupy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2022-01-05)
Reklama