UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opozycja tradycyjnie jedzie po tym co Orlen z rządem zafundował ale nie wiem czy można opozycji wierzyć. Wiem za to, że już na pewno nie można wierzyć w to co mówi PiS i Orlen. PiS stracił wiarygodność. Jest coś w temacie politycznym czy gospodarczym gdzie nie kłamią albo przemilczają niewygodne kompromitujące wydarzenia lub zamiatają afery i skandale pod dywan? Gdybym miał to wyliczać to komentarz nie zmieści się w A moim zdaniem a może nawet i miejsca na dysku PortEl zabraknie. Orlen zaś swoje możliwości pokazał budując za miliardy a teraz wyburzają elektrownię na węgiel. I jak wierzyć w fachowość i w to co mówią? Oby to co się wydarzyło było dobre dla Polski. Czas pokaże.
  • @Cz - Nie będzie dobre dla Polski, mogę Cię zapewnić. Samo to, że obydwie partie głównego ścieku są finansowane przez Habad Lubawicz (zainteresuj się tym)już dobitnie pokazuje, że dla Polski nie ma żadnego ratunku. Do poczytania dodatkowo polecam Talmud - wtedy dopiero zrozumiesz, co się odjaniepawla, po co i dlaczego. Połączą Ci się wątki przeróżne w całość (na 100% pomyślisz o Jedwabnem i kapo z niebieską gwiazdą w getcie łódzkim). Lektura wybitnie wkurzająca, ale warta zachodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    ernest(2022-01-13)
Reklama