UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mega spoko miejsce do zamieszkania. Blisko komunikacja miejska, ścieżki rowerowe, obrzeża miasta. Tylko, żeby te oprocentowanie kredytów było mniejsze! Bo to skandal…bierzesz 400 tys, a oddajesz 700!
  • Mega, mega. To trzeba przyznać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    Ewellina(2022-01-03)
  • Kto ci każe brać kredyt taki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    slivek(2022-01-03)
  • @slivek - Kto mu każe ? Tak nie musi brać kredytu? Może iść obrabować bank albo grać w totolotka. Ewentualne modlić się i czekać jak manna spadnie z nieba. A tak poważnie to przeciętny człowiek któremu nie pomogą rodzice, nie otrzyma niczego w spadku i nie ma odpowiednich znajomosci aby mieć dobrze płatną pracę jest skazany na kredyt albo wyjazd za granicę. Mi tam nikt nic w życiu nie dał, nawet jednej złotówki na studia nie dostałam. Rozumiem, że Ty nie bierzesz kredytu. Zdradź swój cudowny przepis jak go uniknąć. Czekam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Ewellina(2022-01-03)
  • przy oprocentowaniu 4 procent, a to jest w zasadzie już pewne, że nastąpi, przy 300 tys zł na 30 lat, całość spłaty skacze ci o około 250 tys złotych, do mniej więcej 700 tys złotych, wiem, że wygląda to szokująco ale niestety idą takie czasy, na nic drukowanie kasy, chyba lecimy za rok tak jak Turcja na 36 procent inflacji miesięcznej
  • @Ewellina - mega w pyte, masakra giga hyper jpd
  • W tym przypadku jeszcze wszystko na Twój koszt i jeszcze wytyczne kiedy masz się budować :/. .. .
  • Tak mega i giga. Masz jakiś ból egzystencjalny czy może kupiłeś sobie słownik wyrazów bliskoznacznych ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Ewellina(2022-01-04)
  • @Yjnb - Ale jaki jest problem ? Jesteś na etapie waham się brać kredyt czy po prostu masz kredyt i zaczyna mi ciążyć ? Druga sytuacja jest jakby rynkowa, zaspawaną na sztywno masz tylko marżę banku + WIBOR zależny od stóp NBP. Przyszły podwyżki stóp o każdy list powiadomienie z banku to podwyżka rat (bo hipoteki pożycza się na zmiennej stopie)i tyle. Jako świadomy kredytobiorca to akurat wiesz. Znam jednak ludzi, którzy dostawali szoku kiedy mijał okres dopłat w programie Rodzina na Swoim i pretensje mieli do banku, że rata wzrasta. Ale to trzeba myśleć.
Reklama