UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Temat przekopu zaczęło kilkanascie lat temu PO, a parę lat pózniej podjęło już skutecznie PiS. Myslę, że wielkie podziekowania za to należą się posłowi Leonardowi Krasulskiemu. To, że nigdy przez pięc kadencji nie zabierał głosu z mównicy sejmowej nie przeszkadzało mu w skutecznym lobbowaniu za przekopem. Wiele osób widzi go za dwa lata na stanowisku Prezydenta Elbląga. I mam nadzieje, że tak sie stanie mimo wieku emerytalnego od 6 lat, którego po nim nie widać.
  • Napisz jeszcze, kto to jest ten Leonard Krasulski, bo 50 lat mieszkam w Elblągu i nie znam człowieka.
  • Taaa. .. wspaniały kandydat, wpasowujący się historią swojego życia(przygody z czasów służby w LWP)w "filozofię"i cele obecnie rządzących.
  • Czytaj ze zrozumieniem. Poseł Leonard Krasulski, wyraźnie jest tam napisane. Ja od urodzenia mieszkam w Elblągu i nie znam wielu ludzi, w tym Krasulskiego ale czy jest taki który zna blisko 120 tysięcy osób? Natomiast z nazwiska pewne osoby są znane elblążanom. Jeśli ktoś pisze że nie wie kim jest Krasulski to albo nie jest stąd, albo wyjątkowy jełop.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Ja też tu mieszkam(2021-08-02)
Reklama