UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zwykły obywatel nie może ogrzewać domu niczym, najpierw zakazali węgiel, potem drewno, gaz i pellet też są beeee... a miasta ogrzewa się palonymi w piecu śmieciami, bo kto im zabroni. Wiem, wiem mają filtry na kominach które po 1.nie są skuteczne wc100%, po 2 czemu obywatel nie może używać filtrów - tylko obywatelowi się zakazuje. Bo wszystko by szło do pieca i państwowe przedsiębiorstwa nie miały by czym palić, no i nikt nie oddawał by śmieci - co za tym idzie nie płacił by za ich wywóz. Ta ekologia to jedna wielka ściema by doić tych najbiedniejszych
  • A czy Pan wie jak wygląda takie spalanie odpadów? Po komentarzu wnioskuję, że nie. Do spalania odpadów jest spacjalna instalacja, która odpowiednio przygotowuje i w odpowiednich warunkach spala odpady. Nie polega to na wrzuceniu odpadów do pieca i z głowy. Hashtagi: #Ktosiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    Ktosiem(2024-06-26)
  • @Ktosiem - może mi powiesz, że ta specjalna instalacja jako spaliny wydala tlen. A nawet jeśli jest taka zarąbista, to czemu nie promuje się tego typu pozbywania odpadów w domach ??? Zaraz mi odpiszesz, że drogo, gdyby było popularniejsze ceny poszły by w dół.
  • To powodzenia Ci życzę ze chcesz mieć spalanie odpadów przy swoim domu i kisić się w smrodzie odpadów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Ktosiem(2024-06-26)
  • @Ktosiem - no właśnie, więc jednak nie jest takie eko - o to się właśnie rozchodzi. Kowalski nie może - bo to jest nie eko, gdy spółki miejskie (państwowe) smrodzą to już jest ok. i eko.
  • @Ktosiem - Ale mądra odpowiedź peowska. Jak zwykle lenie i miasto do degradacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Emerytka 2023(2024-06-27)
Reklama