UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Choć Opaczewski to nie moja bajka ale niestety ma rację. Kryteria dla wszystkich jednakowe a spadek to spadek. Elbląg upada i to jest fakt. Prezydent powie - to nie moja wina. I tu rodzi się pytanie. To czyja jest wina? A z EPEC to czyja wina ? Itd można się pytać. Kiedyś Sp Henryk powiadał, ,Jeżeli jest tak dobrze to czemu jest tak bardzo żle?. I jeszcze, ,Kończ Waść wstydu oszczdż, ,. Co na to Pan Klim ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    2
    i tyle Panie(2021-08-30)
  • @i tyle Panie - Co na to Pan Klim? Wstyd wobec braku przyzwoitości. Rugać nie trzeba Pana Piotra, lecz skoro się ma argumenty i trochę odwagi, to podjąć polemikę z "Wspólnotą". To pismo bliskie Związkowi Miast Polskich, do którego należy Elbląg. Uwzięło się na Elbląg? Nasza władza z rankingów powinna czerpać mądrość do zmian, skoro zabroniona jest dysputa publiczna. Rankingi są wypalane, a przywołujący je stają się wrogami. Zaryzykuję i przywołam PAN z aktualizacją delimitacji miast średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze -powiększające dystans rozwojowy. Bardzo aktualne, bo na perspektywę finansową 2021-2027.W 2014 byliśmy zagrożeni marginalizacją, nastąpił ubytek i w 2018 już miasto obniżającego się potencjału. O "uciekających metropoliach"nie wspomnę. I kolejny wstyd za tych, którzy powinni się wstydzić. Bo są właścicielami spółek, i są w ich RN. "UM nie gromadzi i nie posiada informacji dotyczących zawartych przez (wiadomą spółkę-R. K. ))umów z zewnętrznymi podmiotami prawnymi, konsultingowymi, marketingowymi, doradczymi i finansowymi". Uff, ależ ich się namnożyło na naszych kieszeniach. Właściciele (samorządowi)nie chcą nawet znać wysokości względnych strat ciepła. Kogo obchodzi 10 mln zostawionych w ziemi? A więc wstyd, ale po naszej stronie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    2
    RyszardKlim(2021-08-30)
Reklama