UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Stan techniczny tego budynku ZBK nie był zły!!!! Nie zdziwi mnie fakt, że działkę kupi deweloper co na sadowej budowal. Od początku wszystko miało swój cel
  • Pomyliłeś się. Ten tu budynek z 2018 był słaby, a ten w miarę dobrym stanie o którym piszesz zburzyli w 2020 i to było przy grunwaldzkiej 97
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    MarioBrosss(2023-02-23)
  • @MarioBrosss - Jaka to różnica? Prawda jest taka, że budynki ZBK, które stoją sobie same pojedyncze na całkiem sporej działce, w miarę dobrej lokalizacji mają nagle zły stan techniczny i trzeba je rozebrac. Moja rodzina mieszka w kamienicy z ponad stuletnim stażem, gdzie od jakiś dobrych kilkudziesięciu lat nie jest nic robione mimo, że lokatorzy płacą czynsz, ale dach przecieka, ściana się sypie, okna stare na klatce, lokatorzy płacą sumiennie czynsz ale ZBK twierdzi że nie ma pieniędzy na remont i tak jest od kilku ładnych lat. Dlaczego budynek nie jest określony złym stanem technicznym i nie nadaje się do rozbiórki? A no dlatego, że stoi sobie obok innych starych, sypiących się kamienic, a z takiego żadnego interesu nie będzie.
  • Zgłoś do prokuratury jesli jesteś pewny machlojek. Jeśli nie to zamknij dziób i nie mąć!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    pocałuj mnie w nos(2023-02-24)
  • no ale twoja rodzina nie musi tam mieszkać, można zamienić na inne mieszkanie, kupić inne a nie czekać aż miasto da nowe
Reklama