UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wystarczy zabrać dotację dla Olimpii i będzie skrzyżowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    32
    Pijak(2022-11-02)
  • @Pijak - Niech zapłacą nowi i starzy mieszkańcy, oni głównie będą korzystać z tego połączenia
  • Raczej przyszli mieszkańcy neonowych, to tylko dla nich to połączenie. Jak się kupowało mieszkania na nowym osiedlu to chyba wiedzieli, że jest tylko jeden wyjazd. Więc nie rozumiem dlaczego ma się wywalac kasę aby zrobić im wyjazd. Widziały gały co brały.
  • Ok, zapłacimy, ale wjazd tylko dla mieszkańców, reszta za opłatą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Mieszkaniec Oboźnej.(2022-11-02)
  • @Mieszkaniec Oboźnej. - Tzn. że jak ktoś przyjedzie do ciebie to musi zapłacić..... , bo ja np. odwiedzam tam (na Oboznej)czasami mojego syna i wnuki to też mam płacić?, skoro to wybudowano także z moich pieniędzy. (Syn i synowa też płacą podatki)
  • @Pijak - Tak i wybić cały sport w Elblągu żeby mochery mieli ławki przy drogach dla tirów mądre stary precie Hashtagi: #Elblagmiastomocherow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Elbląg miasto mocherow(2022-11-02)
  • @Mieszkaniec Oboźnej. - Dla mnie to możecie sobie stawiać tam szlaban i niech to bedzie wasz przejazd jesli zapłacicie z waszych pieniędzy za zrobienie tej drogi. Ja korzystać nie będę i nie mam zamiaru, bo mieszkam w innej lokalizacji miasta, z dogodnym dojazdem, bo takie mieszkanie sobie wybrałem i ta wasza droga do życia mi nie potrzebna. Wywalanie kasy z miasta dla waszego komfortu jest paradoksalne
  • Typowa postawa dla maluczkich, biednych i zakompleksionych. Brawo.
Reklama