UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie skrzywdziło mnie życie, tylko zobaczyłem od wewnątrz jak życie niszczą korporacje. Także twoje, ignorancie. Obudzicie się za kolejne 10 lat, gdy już zorientujecie się, że nie ma polskiego rolnictwa a większość lokalnych biznesów/sklepów/rolników/rzemieślników/firemek przestała istnieć. Nie macie pojęcia o poziomie psychopatii szefów współczesnych korporacji - za to ochoczo robicie tam zakupy "w promocji". PS. w różnych wytwórniach (np. sera) są osobne linie produkcyjne dla bied(r)y lub innych marketów - zdziwilibyście się dlaczego :O. Zgadzacie się na trucie siebie i własnych dzieci i wnuków... ale cóż, wiem, że świata nie zbawię - kto zrozumie ten zrozumie. Polecam odcinanie się od tego systemu na ile się da i dbanie o własną rodzinę, bo na ludzkość już chyba za późno. PS. max na jesień podkręcą śrubę - macie kilka miesięcy, by się przygotować, popracować nad swoim mentalem, poznać trochę więcej tajników żywienia się na tej planecie i praktycznych metod pozyskiwania energii (także czystej) - w necie materiałów sporo, kto rozumie, ten ma szansę spokojniej przetrwać. Hashtagi: #agenda2030, #WEF-pod-sad-polowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    15
    ex-korpo-szczur(2022-06-14)
  • @ex-korpo-szczur - nie wytrzymałeś presji w pracy w korporacji i dostałeś kota. Swoją drogą co to za corpo w Elblągu, czy tylko twoje urojenia jak reszta wywodu. Ja ostatnie 15 lat przepracowałem w korporacji (w Gdańsku), teraz jestem na emeryturze i nie narzekam
  • @ex-korpo-szczur - Masz rację korpo szczurku. Niech każdy stuknie się w pierś i przyzna przed samym sobą kiedy jadł prawdziwy chleb zrobiony z zakwasu a nie z proszku na polepszaczach i przyspieszaczach. Ostatnia prawdziwa piekarnia niedawno się spaliła.
  • @ex-korpo-szczur - Daj spokój nie tłumacz gawiedzi. Sam widzisz jaki jest poziom odbioru... Żadnych głębszych przemyśleń. Piszesz o ograniczaniu naszych praw i ustawianiu nam życia m. in. przez psychopatów korporacyjnych, o których wspomniałeś, a oni do ciebie o cyt. " Drodze przez (pisownia oryg. ) Barzantarnię). Wmawiają żeś frustrat itd... Albo jakiś inny delikwent pisze że jest uradowany gdyż miejsca pracy powstaną ( bo kilka punktów usługowych ma powstać)... Nie sięgają wzrokiem dalej niż czubek swojego nosa. Pozdrawiam mimo wszystko i sił życzę. Kumający.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    NickOlson(2022-06-15)
Reklama