UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jakiś absurd. Przewagę zdecydowaną mieli przedsiębiorcy, którzy zlecili złożenie wniosków firmom posiadającym booty i tyle w temacie. Oczywiście mi się nie powiodło. Taki przydział grantów to jakaś istna paranoja. Jak tak można organizować wypłaty tak dużych pieniędzy ? Jawna niesprawiedliwość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    1
    mała firemka(2020-09-30)
  • @mała firemka - Taki boot też musi mieć przygotowany skrypt automatycznego działania. Musi znać formularz. .. chory system.
  • Wzor formularza był na upubliczniony na stronie, kazdy mial do niego dostep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    kofeinka(2020-10-01)
  • @mała firemka - a prawda płaczące lemingi. .. sama wysłałam i beż żadnych firm się obyło
  • @mała firemka - Nie zlecilam nikomu i udalo sie i mi i znajomej, ktora wysylala przez telefon
  • Czyli co? Sprawiedliwie będzie jak będziemy rozkładać namioty pod siedzibą 3 dni przed naborem pisemnym? XD
  • @mała firemka - niesprawiedliwością to jest to, ze przez bojkotujących nabor Ci, którzy od rana siedzieli nosem w kompie i naprasde ledwo się podpstawali, poświęcili cenny czas i pieniądze na wydruk papierów i ich wysłanie- nie dostali sie. To jest dopiero niesprawiedliwość. Tak to my możemy w kółko anulowax nabor. .. bo wiecznie będzie niesprawiedliwie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    kamila123(2020-10-06)
Reklama