UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A gdzie jest największy wielbiciel Rosyji niejaki R. Kolinski. Bo o dziwo na portalu nie ma jego głupkowatych wywodów komunistycznych rodem z ZSRR. Wyjechał do Rosji? Do swojego guru. Czy siedzi cicho w mieszkaniu. I żyje z podatków innych. Bo do pracy dalej się nie garnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    12
    Raz_sierpem.(2022-02-25)
  • RobertKoliński @Raz_sierpem. - Ludzie rozumni pracują nad pokojem gdzie indziej, przecież nie na Portelu, zakochany trollu:)Ale skoro już jestem, to Wam powiem, że mam tylko nadzieję, że tych uchodźców z Ukrainy nie potraktuje polskojęzyczny reżim na waszyngtońskiej smyczy POdobnie, jak POtraktował i traktuje wciąż uchodźców na polsko-białoruskiej granicy, czyli że ich nie przerzuci przez płot, nie zepchnie na bagna, do lasu, nie zabroni im udzielać pomocy etc. etc. Bo doświadczenia uchodźców ze służbami polskiego reżimu waszyngtońskiego nadzorcy nie są najlepsze - wiem co mówię; [Napis na muralu: "Żadnych wojen między narodami! Żadnego pokoju między klasami!"] #MuryMówiąPrawdę, #WalkaKlasCałyCzas! #RefugeesWelcome Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #SocRev, #yanksGoHome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    38
    RobertKoliński(2022-02-25)
  • @RobertKoliński - "Ludzie rozumni"? Tylko nie mów że o sobie tak piszesz? Człowiek rozumny i pracuje ngosie za najniższą krajową?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Niszczlewactwo(2022-02-25)
  • @RobertKoliński - Nawołujesz do wojny klas? Czy Ty dobrze się czujesz? Jak długo redakcja tego portalu będzie tolerować tego rodzaju komentarze czym wy jesteście tubą komunistycza?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    Niszczlewactwo(2022-02-25)
  • @RobertKoliński - No tak ty byś wolał żeby do Elbląga przyjechali mężczyźni w sile wieku o ciemnej karnacji i ubrani od stóp do głów w markowe ciuchy. A za przyjazd do Białorusi zapłacili nie małe pieniądze z LEWEJ kieszeni wyjęte. To jest właśnie cała lewica i robert. (Celowo z małej litery)
  • @RobertKoliński - Kogo nazywasz rozumnym? Chyba nie siebie.
  • @RobertKoliński - Mam nadzieję, że właśnie ludzie rozumni powstrzymają Putina. Dobrze, że kraje NATO i Polska w końcu dostarczają broń Ukrainie, oby Ukraińcy obronili swoją niepodległość przed podstępnym atakiem Rosji.
  • @RobertKoliński - Ludzie rozumni rozumieją roznice między uchodźcami a imigrantami. Widać że ty do nich nie należysz. Chociaż oficjalnie swoja wypowiedzią się d tego przyznales #Gratuluje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Paweł 678(2022-02-28)
Reklama