Poniżej terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę III ligi.
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia
MKS Korsze 1-1 Promień Mońki
Concordia Elbląg 4-0 Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Mazur Ełk
Wissa Szczuczyn 0-1 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 1-0 Pogoń Łapy
Zatoka Braniewo 0-1 Motor Lubawa
Czarni Olecko 1-0 Start Działdowo
Olimpia Zambrów 1-1 Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
Vęgoria Węgorzewo 1-0 MKS Korsze
Start Działdowo 1-1 Olimpia Zambrów
Motor Lubawa 0-2 Czarni Olecko
Pogoń Łapy 0-1 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1-0 Huragan Morąg
Mazur Ełk 1-2 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 1-1 Concordia Elbląg
Kolejka 3 - 25 sierpnia
MKS Korsze 2-3 Concordia Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Promień Mońki
Wissa Szczuczyn 0-4 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 0-0 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 3-1 Mrągowia Mrągowo
Pogoń Łapy 4-1 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 4-0 Motor Lubawa
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Start Działdowo
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
Start Działdowo 1-1 MKS Korsze
Motor Lubawa 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Pogoń Łapy 0-2 Olimpia Zambrów
Mrągowia Mrągowo 0-1 Czarni Olecko
Mazur Ełk 3-1 Zatoka Braniewo
Warmia Grajewo 1-1 Huragan Morąg
Promień Mońki 0-2 Wissa Szczuczyn
Concordia Elbląg 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 5 - 4-5 września
MKS Korsze 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn 0-0 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 2-1 Promień Mońki
Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo
Mazur Ełk 0-3 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-2 Mrągowia Mrągowo
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Pogoń Łapy
Start Działdowo 0-0 Motor Lubawa
Kolejka 6 - 8 września
Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 1-2 Vęgoria Węgorzewo
Mazur Ełk 1-2 Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo 2-1 Czarni Olecko
Promień Mońki 1-1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1-2 Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Wissa Szczuczyn
MKS Korsze 0-3 Motor Lubawa
Kolejka 7 - 11-12 września
Huragan Morąg 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg
Promień Mońki 0-2 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-1 Warmia Grajewo
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Mazur Ełk
Start Działdowo 0-1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 0-1 MKS Korsze
Kolejka 8 - 18-19 września
Mrągowia Mrągowo 0-1 Motor Lubawa
Mazur Ełk 0-0 Start Działdowo
Warmia Grajewo 3-3 Vęgoria Węgorzewo
Promień Mońki 2-0 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 3-1 Czarni Olecko
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Zatoka Braniewo
Wissa Szczuczyn 2-2 Huragan Morąg
MKS Korsze 0-2 Pogoń Łapy
Kolejka 9 - 25-26 września
Zatoka Braniewo 1-1 Wissa Szczuczyn
Czarni Olecko 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Promień Mońki
Start Działdowo 1-0 Warmia Grajewo
Motor Lubawa 2-2 Mazur Ełk
Pogoń Łapy 1-0 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 5-2 MKS Korsze
Kolejka 10 - 2-3 października
Mazur Ełk 0-1 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 2-1 Motor Lubawa
Promień Mońki 1-1 Start Działdowo
Concordia Elbląg 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Olimpia Zambrów
Wissa Szczuczyn 0-3 Czarni Olecko
Huragan Morąg 1-2 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 1-1 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 11 - 9-10 października
Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-0 Wissa Szczuczyn
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo 5-0 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 1-3 Promień Mońki
Pogoń Łapy 1-0 Warmia Grajewo
Mrągowia Mrągowo 3-0 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 2-1 MKS Korsze
Kolejka 12 - 16-17 października
Warmia Grajewo 1-0 Mrągowia Mrągowo
Promień Mońki 0-2 Pogoń Łapy
Concordia Elbląg 1-1 Motor Lubawa
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Start Działdowo
Wissa Szczuczyn 4-0 Vęgoria Węgorzewo
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów
Zatoka Braniewo 0-0 Czarni Olecko
MKS Korsze 0-4 Mazur Ełk
Kolejka 13 - 23-24 października
Olimpia Zambrów 1-0 Zatoka Braniewo
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Huragan Morąg
Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn
Motor Lubawa 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 0-0 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 1-0 Promień Mońki
Mazur Ełk 4-1 Warmia Grajewo
MKS Korsze 1-0 Czarni Olecko
Kolejka 14 - 30-31 października
Promień Mońki 0-2 Mazur Ełk
Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 0-0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 2-0 Start Działdowo
Zatoka Braniewo 3-2 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia Zambrów 3-1 Czarni Olecko
MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo
Kolejka 15 - 6-7 listopada
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Czarni Olecko
Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 1-2 Huragan Morąg
Pogoń Łapy 1-0 Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mazur Ełk 2-1 Concordia Elbląg
Warmia Grajewo 2-2 Promień Mońki
Olimpia Zambrów 5-1 MKS Korsze
Kolejka 16 - 11 listopada
Promień Mońki 1-6 MKS Korsze
Warmia Grajewo 0-2 Concordia Elbląg
Mazur Ełk 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mrągowia Mrągowo 2-0 Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy 0-3 Huragan Morąg
Motor Lubawa 1-0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 4-1 Start Działdowo
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Olimpia Zambrów
Kolejka 17 - 13-14 listopada
MKS Korsze 4-0 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia Zambrów 1-0 Start Działdowo
Czarni Olecko 2-0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2-0 Pogoń Łapy
Huragan Morąg 1-1 Mrągowia Mrągowo
Wissa Szczuczyn 1-2 Mazur Ełk
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
Concordia Elbląg 2-1 Promień Mońki
Kolejka 18
Concordia Elbląg 0-1 MKS Korsze
Promień Mońki 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo 1-4 Wissa Szczuczyn
Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 1-2 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-1 Pogoń Łapy
Motor Lubawa 1-1 Olimpia Zambrów
Start Działdowo 0-0 Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 19
MKS Korsze 0-1 Start Działdowo
Vęgoria Węgorzewo 4-2 Motor Lubawa
Olimpia Zambrów 1-0 Pogoń Łapy
Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 3-0 Mazur Ełk
Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn 2-1 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg
Kolejka 20
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 MKS Korsze
Concordia Elbląg 2-1 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 2-0 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 2-0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 1-0 Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo 0-0 Olimpia Zambrów
Pogoń Łapy 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Motor Lubawa 0-1 Start Działdowo
Kolejka 21
Motor Lubawa 2-3 MKS Korsze
Start Działdowo 2-2 Pogoń Łapy
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Mrągowia Mrągowo
Olimpia Zambrów 4-0 Mazur Ełk
Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo
Zatoka Braniewo 3-0 Promień Mońki
Huragan Morąg 1-0 Concordia Elbląg
Wissa Szczuczyn 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 22
MKS Korsze 5-0 Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 1-1 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-0 Promień Mońki
Warmia Grajewo 0-0 Olimpia Zambrów
Mazur Ełk 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo
Pogoń Łapy 3-1 Motor Lubawa
Kolejka 23
Pogoń Łapy 4-1 MKS Korsze
Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 1-0 Mazur Ełk
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów 4-0 Promień Mońki
Czarni Olecko 0-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2-5 Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn
Kolejka 24
MKS Korsze 0-2 Huragan Morąg
Wissa Szczuczyn 1-0 Zatoka Braniewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Czarni Olecko
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów
Promień Mońki 6-3 Vęgoria Węgorzewo
Warmia Grajewo 2-2 Start Działdowo
Mazur Ełk 1-2 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 5-1 Pogoń Łapy
Kolejka 25
Mrągowia Mrągowo 4-1 MKS Korsze
Pogoń Łapy 2-3 Mazur Ełk
Motor Lubawa 1-3 Warmia Grajewo
Start Działdowo 0-0 Promień Mońki
Vęgoria Węgorzewo 5-6 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Czarni Olecko 1-3 Wissa Szczuczyn
Zatoka Braniewo 0-0 Huragan Morąg
Kolejka 26
MKS Korsze 5-2 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 2-3 Czarni Olecko
Wissa Szczuczyn 1-2 Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Vęgoria Węgorzewo
Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo
Promień Mońki 1-3 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 4-1 Pogoń Łapy
Mazur Ełk 2-3 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 27
Mazur Ełk 1-3 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 1-1 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 3-1 Promień Mońki
Motor Lubawa 1-1 Concordia Elbląg
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Wissa Szczuczyn
Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg
Czarni Olecko 1-1 Zatoka Braniewo
Kolejka 28
Czarni Olecko 2-6 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 1-1 Olimpia Zambrów
Huragan Morąg 0-1 Vęgoria Węgorzewo
Wissa Szczuczyn 1-2 Start Działdowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy
Promień Mońki 1-0 Mrągowia Mrągowo
Warmia Grajewo 4-0 Mazur Ełk
Kolejka 29
Warmia Grajewo 1-0 MKS Korsze
Mazur Ełk 1-1 Promień Mońki
Mrągowia Mrągowo 1-0 Concordia Elbląg
Pogoń Łapy 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Motor Lubawa 3-1 Wissa Szczuczyn
Start Działdowo 4-2 Huragan Morąg
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-7 Olimpia Zambrów
Kolejka 30
MKS Korsze 1-1 Olimpia Zambrów
Czarni Olecko 0-6 Vęgoria Węgorzewo
Zatoka Braniewo 2-1 Start Działdowo
Huragan Morąg 2-1 Motor Lubawa
Wissa Szczuczyn 2-1 Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 6-0 Mazur Ełk
Promień Mońki 3-4 Warmia Grajewo
MKS Korsze 1-1 Promień Mońki
Concordia Elbląg 4-0 Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Mazur Ełk
Wissa Szczuczyn 0-1 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 1-0 Pogoń Łapy
Zatoka Braniewo 0-1 Motor Lubawa
Czarni Olecko 1-0 Start Działdowo
Olimpia Zambrów 1-1 Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
Vęgoria Węgorzewo 1-0 MKS Korsze
Start Działdowo 1-1 Olimpia Zambrów
Motor Lubawa 0-2 Czarni Olecko
Pogoń Łapy 0-1 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1-0 Huragan Morąg
Mazur Ełk 1-2 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 1-1 Concordia Elbląg
Kolejka 3 - 25 sierpnia
MKS Korsze 2-3 Concordia Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Promień Mońki
Wissa Szczuczyn 0-4 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 0-0 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 3-1 Mrągowia Mrągowo
Pogoń Łapy 4-1 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 4-0 Motor Lubawa
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Start Działdowo
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
Start Działdowo 1-1 MKS Korsze
Motor Lubawa 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Pogoń Łapy 0-2 Olimpia Zambrów
Mrągowia Mrągowo 0-1 Czarni Olecko
Mazur Ełk 3-1 Zatoka Braniewo
Warmia Grajewo 1-1 Huragan Morąg
Promień Mońki 0-2 Wissa Szczuczyn
Concordia Elbląg 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 5 - 4-5 września
MKS Korsze 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn 0-0 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 2-1 Promień Mońki
Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo
Mazur Ełk 0-3 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-2 Mrągowia Mrągowo
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Pogoń Łapy
Start Działdowo 0-0 Motor Lubawa
Kolejka 6 - 8 września
Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 1-2 Vęgoria Węgorzewo
Mazur Ełk 1-2 Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo 2-1 Czarni Olecko
Promień Mońki 1-1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1-2 Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Wissa Szczuczyn
MKS Korsze 0-3 Motor Lubawa
Kolejka 7 - 11-12 września
Huragan Morąg 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg
Promień Mońki 0-2 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-1 Warmia Grajewo
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Mazur Ełk
Start Działdowo 0-1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 0-1 MKS Korsze
Kolejka 8 - 18-19 września
Mrągowia Mrągowo 0-1 Motor Lubawa
Mazur Ełk 0-0 Start Działdowo
Warmia Grajewo 3-3 Vęgoria Węgorzewo
Promień Mońki 2-0 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 3-1 Czarni Olecko
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Zatoka Braniewo
Wissa Szczuczyn 2-2 Huragan Morąg
MKS Korsze 0-2 Pogoń Łapy
Kolejka 9 - 25-26 września
Zatoka Braniewo 1-1 Wissa Szczuczyn
Czarni Olecko 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Promień Mońki
Start Działdowo 1-0 Warmia Grajewo
Motor Lubawa 2-2 Mazur Ełk
Pogoń Łapy 1-0 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 5-2 MKS Korsze
Kolejka 10 - 2-3 października
Mazur Ełk 0-1 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 2-1 Motor Lubawa
Promień Mońki 1-1 Start Działdowo
Concordia Elbląg 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Olimpia Zambrów
Wissa Szczuczyn 0-3 Czarni Olecko
Huragan Morąg 1-2 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 1-1 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 11 - 9-10 października
Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 0-0 Wissa Szczuczyn
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo 5-0 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 1-3 Promień Mońki
Pogoń Łapy 1-0 Warmia Grajewo
Mrągowia Mrągowo 3-0 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 2-1 MKS Korsze
Kolejka 12 - 16-17 października
Warmia Grajewo 1-0 Mrągowia Mrągowo
Promień Mońki 0-2 Pogoń Łapy
Concordia Elbląg 1-1 Motor Lubawa
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Start Działdowo
Wissa Szczuczyn 4-0 Vęgoria Węgorzewo
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów
Zatoka Braniewo 0-0 Czarni Olecko
MKS Korsze 0-4 Mazur Ełk
Kolejka 13 - 23-24 października
Olimpia Zambrów 1-0 Zatoka Braniewo
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Huragan Morąg
Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn
Motor Lubawa 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 0-0 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 1-0 Promień Mońki
Mazur Ełk 4-1 Warmia Grajewo
MKS Korsze 1-0 Czarni Olecko
Kolejka 14 - 30-31 października
Promień Mońki 0-2 Mazur Ełk
Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 0-0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 2-0 Start Działdowo
Zatoka Braniewo 3-2 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia Zambrów 3-1 Czarni Olecko
MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo
Kolejka 15 - 6-7 listopada
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Czarni Olecko
Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 1-2 Huragan Morąg
Pogoń Łapy 1-0 Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mazur Ełk 2-1 Concordia Elbląg
Warmia Grajewo 2-2 Promień Mońki
Olimpia Zambrów 5-1 MKS Korsze
Kolejka 16 - 11 listopada
Promień Mońki 1-6 MKS Korsze
Warmia Grajewo 0-2 Concordia Elbląg
Mazur Ełk 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mrągowia Mrągowo 2-0 Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy 0-3 Huragan Morąg
Motor Lubawa 1-0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 4-1 Start Działdowo
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Olimpia Zambrów
Kolejka 17 - 13-14 listopada
MKS Korsze 4-0 Vęgoria Węgorzewo
Olimpia Zambrów 1-0 Start Działdowo
Czarni Olecko 2-0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2-0 Pogoń Łapy
Huragan Morąg 1-1 Mrągowia Mrągowo
Wissa Szczuczyn 1-2 Mazur Ełk
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
Concordia Elbląg 2-1 Promień Mońki
Kolejka 18
Concordia Elbląg 0-1 MKS Korsze
Promień Mońki 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo 1-4 Wissa Szczuczyn
Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 1-2 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-1 Pogoń Łapy
Motor Lubawa 1-1 Olimpia Zambrów
Start Działdowo 0-0 Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 19
MKS Korsze 0-1 Start Działdowo
Vęgoria Węgorzewo 4-2 Motor Lubawa
Olimpia Zambrów 1-0 Pogoń Łapy
Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 3-0 Mazur Ełk
Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn 2-1 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg
Kolejka 20
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 MKS Korsze
Concordia Elbląg 2-1 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 2-0 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 2-0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 1-0 Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo 0-0 Olimpia Zambrów
Pogoń Łapy 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Motor Lubawa 0-1 Start Działdowo
Kolejka 21
Motor Lubawa 2-3 MKS Korsze
Start Działdowo 2-2 Pogoń Łapy
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Mrągowia Mrągowo
Olimpia Zambrów 4-0 Mazur Ełk
Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo
Zatoka Braniewo 3-0 Promień Mońki
Huragan Morąg 1-0 Concordia Elbląg
Wissa Szczuczyn 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 22
MKS Korsze 5-0 Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 1-1 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-0 Promień Mońki
Warmia Grajewo 0-0 Olimpia Zambrów
Mazur Ełk 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo
Pogoń Łapy 3-1 Motor Lubawa
Kolejka 23
Pogoń Łapy 4-1 MKS Korsze
Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 1-0 Mazur Ełk
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów 4-0 Promień Mońki
Czarni Olecko 0-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2-5 Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn
Kolejka 24
MKS Korsze 0-2 Huragan Morąg
Wissa Szczuczyn 1-0 Zatoka Braniewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Czarni Olecko
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów
Promień Mońki 6-3 Vęgoria Węgorzewo
Warmia Grajewo 2-2 Start Działdowo
Mazur Ełk 1-2 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 5-1 Pogoń Łapy
Kolejka 25
Mrągowia Mrągowo 4-1 MKS Korsze
Pogoń Łapy 2-3 Mazur Ełk
Motor Lubawa 1-3 Warmia Grajewo
Start Działdowo 0-0 Promień Mońki
Vęgoria Węgorzewo 5-6 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Czarni Olecko 1-3 Wissa Szczuczyn
Zatoka Braniewo 0-0 Huragan Morąg
Kolejka 26
MKS Korsze 5-2 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 2-3 Czarni Olecko
Wissa Szczuczyn 1-2 Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Vęgoria Węgorzewo
Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo
Promień Mońki 1-3 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 4-1 Pogoń Łapy
Mazur Ełk 2-3 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 27
Mazur Ełk 1-3 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 1-1 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 3-1 Promień Mońki
Motor Lubawa 1-1 Concordia Elbląg
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Wissa Szczuczyn
Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg
Czarni Olecko 1-1 Zatoka Braniewo
Kolejka 28
Czarni Olecko 2-6 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 1-1 Olimpia Zambrów
Huragan Morąg 0-1 Vęgoria Węgorzewo
Wissa Szczuczyn 1-2 Start Działdowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy
Promień Mońki 1-0 Mrągowia Mrągowo
Warmia Grajewo 4-0 Mazur Ełk
Kolejka 29
Warmia Grajewo 1-0 MKS Korsze
Mazur Ełk 1-1 Promień Mońki
Mrągowia Mrągowo 1-0 Concordia Elbląg
Pogoń Łapy 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Motor Lubawa 3-1 Wissa Szczuczyn
Start Działdowo 4-2 Huragan Morąg
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-7 Olimpia Zambrów
Kolejka 30
MKS Korsze 1-1 Olimpia Zambrów
Czarni Olecko 0-6 Vęgoria Węgorzewo
Zatoka Braniewo 2-1 Start Działdowo
Huragan Morąg 2-1 Motor Lubawa
Wissa Szczuczyn 2-1 Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 6-0 Mazur Ełk
Promień Mońki 3-4 Warmia Grajewo
ppz