Poniżej terminarz II ligi wschodniej w sezonie 2010/2011
Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia
Pelikan Łowicz 0-0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 0-2 Resovia
Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 2-0 OKS 1945 Olsztyn
Start Otwock 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Wisła Płock
Jeziorak Iława 1-0 Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów 1-3 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 1-1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
Olimpia Elbląg 1-1 Start Otwock
Wigry Suwałki 1-1 Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko 2-2 Stal Rzeszów
Wisła Płock 1-0 Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Resovia 2-2 Sokół Sokółka
GLKS Nadarzyn 2-1 Motor Lublin
Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
Sokół Sokółka - GLKS Nadarzyn
Puszcza Niepołomice - Resovia
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Start Otwock - OKS 1945 Olsztyn
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów - Wisła Płock
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Kolejka 4 - 18 sierpnia
Olimpia Elbląg - Jeziorak Iława
Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
Wisła Płock - Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Stalowa Wola - Start Otwock
Resovia - Pelikan Łowicz
GLKS Nadarzyn - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Sokół Sokółka
Kolejka 5 - 21-22 sierpnia
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn
Start Otwock - Resovia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock
Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
Kolejka 6 - 28-29 sierpnia
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Wisła Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie
GLKS Nadarzyn - Start Otwock
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
Kolejka 7 - 4-5 września
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Start Otwock - Motor Lublin
Ruch Wysokie Mazowieckie - GLKS Nadarzyn
Jeziorak Iława - Resovia
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
Kolejka 8 - 11-12 września
Olimpia Elbląg - Wisła Płock
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Resovia - Stal Rzeszów
GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława
Motor Lublin - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Sokółka - Start Otwock
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz
Kolejka 9 - 18-19 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Start Otwock - Puszcza Niepołomice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Motor Lublin
Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn
Znicz Pruszków - Resovia
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Wisła Płock - OKS 1945 Olsztyn
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
Kolejka 10 - 25-26 września
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
Resovia - Okocimski KS Brzesko
GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Start Otwock
Kolejka 11 - 2-3 października
Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn
Wisła Płock - Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Start Otwock
Kolejka 12 - 9-10 października
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GLKS Nadarzyn - Wisła Płock
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Start Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 13 - 16-17 października
Olimpia Elbląg - Resovia
Jeziorak Iława - Start Otwock
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
Wisła Płock - Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 14 - 23-24 października
GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
Resovia - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Wisła Płock
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Start Otwock - Stal Rzeszów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława
Kolejka 15 - 30-31 października
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków - Start Otwock
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - GLKS Nadarzyn
Stal Stalowa Wola - Resovia
Kolejka 16 - 6-7 listopada
Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg
GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola
Motor Lublin - OKS 1945 Olsztyn
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Wisła Płock
Start Otwock - Okocimski KS Brzesko
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Resovia - Wigry Suwałki
Kolejka 17 - 13-14 listopada
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie
Wisła Płock - Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Resovia - GLKS Nadarzyn
Kolejka 18 - 5-6 marca
GLKS Nadarzyn - Wigry Suwałki
Resovia - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Start Otwock
Wisła Płock - Ruch Wysokie Mazowieckie
Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Kolejka 19 - 12-13 marca
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława - Wisła Płock
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock - Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz - OKS 1945 Olsztyn
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka - Resovia
Motor Lublin - GLKS Nadarzyn
Kolejka 20 - 19-20 marca
Motor Lublin - Wigry Suwałki
GLKS Nadarzyn - Sokół Sokółka
Resovia - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
OKS 1945 Olsztyn - Start Otwock
Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
Kolejka 21 - 26-27 marca
Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Wisła Płock
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn
Start Otwock - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Resovia
Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn
Sokół Sokółka - Motor Lublin
Kolejka 22 - 2-3 kwietnia
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
GLKS Nadarzyn - Pelikan Łowicz
Resovia - Start Otwock
Stal Stalowa Wola - Ruch Wysokie Mazowieckie
OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko
Kolejka 23 - 9-10 kwietnia
Wisła Płock - Wigry Suwałki
Okocimski KS Brzesko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
Ruch Wysokie Mazowieckie - Resovia
Start Otwock - GLKS Nadarzyn
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
Kolejka 24 - 16-17 kwietnia
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Start Otwock
GLKS Nadarzyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Resovia - Jeziorak Iława
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Okocimski KS Brzesko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Płock
Kolejka 25 - 23 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Wisła Płock - Olimpia Elbląg
Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - Resovia
Jeziorak Iława - GLKS Nadarzyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lublin
Start Otwock - Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice
Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - Start Otwock
Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Mazowieckie
Motor Lublin - Jeziorak Iława
GLKS Nadarzyn - Stal Rzeszów
Resovia - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Płock
Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 27 - 7-8 maja
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko - Resovia
Znicz Pruszków - GLKS Nadarzyn
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Jeziorak Iława - Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Puszcza Niepołomice
Start Otwock - Pelikan Łowicz
Kolejka 28 - 11 maja
Start Otwock - Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Znicz Pruszków
GLKS Nadarzyn - Okocimski KS Brzesko
Resovia - Wisła Płock
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg
Kolejka 29 - 14-15 maja
OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia
Wisła Płock - GLKS Nadarzyn
Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Sokół Sokółka
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie - Start Otwock
Kolejka 30 - 21-22 maja
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
Start Otwock - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Sokół Sokółka - Okocimski KS Brzesko
Motor Lublin - Wisła Płock
GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn
Kolejka 31 - 25 maja
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - Resovia
Olimpia Elbląg - GLKS Nadarzyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
Wisła Płock - Sokół Sokółka
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów - Start Otwock
Jeziorak Iława - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 32 - 28-29 maja
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Rzeszów
Start Otwock - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
GLKS Nadarzyn - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Stal Stalowa Wola
Kolejka 33 - 4 czerwca
Wigry Suwałki - Resovia
Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Sokół Sokółka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
Wisła Płock - Pelikan Łowicz
Okocimski KS Brzesko - Start Otwock
Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Rzeszów - Jeziorak Iława
Kolejka 34 - 11 czerwca
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Ruch Wysokie Mazowieckie - Okocimski KS Brzesko
Start Otwock - Wisła Płock
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
GLKS Nadarzyn - Resovia
Pelikan Łowicz 0-0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 0-2 Resovia
Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 2-0 OKS 1945 Olsztyn
Start Otwock 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Wisła Płock
Jeziorak Iława 1-0 Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów 1-3 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 1-1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
Olimpia Elbląg 1-1 Start Otwock
Wigry Suwałki 1-1 Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko 2-2 Stal Rzeszów
Wisła Płock 1-0 Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
OKS 1945 Olsztyn 1-1 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Resovia 2-2 Sokół Sokółka
GLKS Nadarzyn 2-1 Motor Lublin
Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
Sokół Sokółka - GLKS Nadarzyn
Puszcza Niepołomice - Resovia
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Start Otwock - OKS 1945 Olsztyn
Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów - Wisła Płock
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Kolejka 4 - 18 sierpnia
Olimpia Elbląg - Jeziorak Iława
Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
Wisła Płock - Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Stalowa Wola - Start Otwock
Resovia - Pelikan Łowicz
GLKS Nadarzyn - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Sokół Sokółka
Kolejka 5 - 21-22 sierpnia
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn
Start Otwock - Resovia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock
Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
Kolejka 6 - 28-29 sierpnia
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Wisła Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie
GLKS Nadarzyn - Start Otwock
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
Kolejka 7 - 4-5 września
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Start Otwock - Motor Lublin
Ruch Wysokie Mazowieckie - GLKS Nadarzyn
Jeziorak Iława - Resovia
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
Kolejka 8 - 11-12 września
Olimpia Elbląg - Wisła Płock
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Resovia - Stal Rzeszów
GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława
Motor Lublin - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Sokółka - Start Otwock
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz
Kolejka 9 - 18-19 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Start Otwock - Puszcza Niepołomice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Motor Lublin
Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn
Znicz Pruszków - Resovia
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Wisła Płock - OKS 1945 Olsztyn
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
Kolejka 10 - 25-26 września
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
Resovia - Okocimski KS Brzesko
GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Start Otwock
Kolejka 11 - 2-3 października
Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn
Wisła Płock - Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Start Otwock
Kolejka 12 - 9-10 października
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GLKS Nadarzyn - Wisła Płock
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Start Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 13 - 16-17 października
Olimpia Elbląg - Resovia
Jeziorak Iława - Start Otwock
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
Wisła Płock - Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 14 - 23-24 października
GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
Resovia - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Wisła Płock
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Start Otwock - Stal Rzeszów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława
Kolejka 15 - 30-31 października
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków - Start Otwock
Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - GLKS Nadarzyn
Stal Stalowa Wola - Resovia
Kolejka 16 - 6-7 listopada
Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg
GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola
Motor Lublin - OKS 1945 Olsztyn
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Wisła Płock
Start Otwock - Okocimski KS Brzesko
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Resovia - Wigry Suwałki
Kolejka 17 - 13-14 listopada
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie
Wisła Płock - Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Resovia - GLKS Nadarzyn
Kolejka 18 - 5-6 marca
GLKS Nadarzyn - Wigry Suwałki
Resovia - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Start Otwock
Wisła Płock - Ruch Wysokie Mazowieckie
Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Kolejka 19 - 12-13 marca
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława - Wisła Płock
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock - Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz - OKS 1945 Olsztyn
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka - Resovia
Motor Lublin - GLKS Nadarzyn
Kolejka 20 - 19-20 marca
Motor Lublin - Wigry Suwałki
GLKS Nadarzyn - Sokół Sokółka
Resovia - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
OKS 1945 Olsztyn - Start Otwock
Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
Kolejka 21 - 26-27 marca
Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Wisła Płock
Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn
Start Otwock - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Resovia
Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn
Sokół Sokółka - Motor Lublin
Kolejka 22 - 2-3 kwietnia
Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
GLKS Nadarzyn - Pelikan Łowicz
Resovia - Start Otwock
Stal Stalowa Wola - Ruch Wysokie Mazowieckie
OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko
Kolejka 23 - 9-10 kwietnia
Wisła Płock - Wigry Suwałki
Okocimski KS Brzesko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
Ruch Wysokie Mazowieckie - Resovia
Start Otwock - GLKS Nadarzyn
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
Kolejka 24 - 16-17 kwietnia
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Start Otwock
GLKS Nadarzyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Resovia - Jeziorak Iława
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Okocimski KS Brzesko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Płock
Kolejka 25 - 23 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Wisła Płock - Olimpia Elbląg
Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - Resovia
Jeziorak Iława - GLKS Nadarzyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lublin
Start Otwock - Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice
Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - Start Otwock
Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Mazowieckie
Motor Lublin - Jeziorak Iława
GLKS Nadarzyn - Stal Rzeszów
Resovia - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Płock
Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 27 - 7-8 maja
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko - Resovia
Znicz Pruszków - GLKS Nadarzyn
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Jeziorak Iława - Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Puszcza Niepołomice
Start Otwock - Pelikan Łowicz
Kolejka 28 - 11 maja
Start Otwock - Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Znicz Pruszków
GLKS Nadarzyn - Okocimski KS Brzesko
Resovia - Wisła Płock
Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg
Kolejka 29 - 14-15 maja
OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia
Wisła Płock - GLKS Nadarzyn
Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Sokół Sokółka
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie - Start Otwock
Kolejka 30 - 21-22 maja
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
Start Otwock - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Sokół Sokółka - Okocimski KS Brzesko
Motor Lublin - Wisła Płock
GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn
Kolejka 31 - 25 maja
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - Resovia
Olimpia Elbląg - GLKS Nadarzyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
Wisła Płock - Sokół Sokółka
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów - Start Otwock
Jeziorak Iława - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 32 - 28-29 maja
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Rzeszów
Start Otwock - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
GLKS Nadarzyn - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Stal Stalowa Wola
Kolejka 33 - 4 czerwca
Wigry Suwałki - Resovia
Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Sokół Sokółka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
Wisła Płock - Pelikan Łowicz
Okocimski KS Brzesko - Start Otwock
Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Rzeszów - Jeziorak Iława
Kolejka 34 - 11 czerwca
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Ruch Wysokie Mazowieckie - Okocimski KS Brzesko
Start Otwock - Wisła Płock
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
GLKS Nadarzyn - Resovia
ppz