UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie, wy naprawdę chcecie Śliwkę z pisu na Prezydenta??? Przecież to byłaby katastrofa dla Elbląga. Zero szans na dogadanie się z rządem, z województwem, brak współpracy z radą miasta bo tam z pewnością PIS nie będzie mieć większości. Zero szans na rozwój... Tylko byłoby jątrzenie, kłótnie i jeden wielki chaos. Tego chcecie????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    15
    Kruczoczarna(2024-03-27)
  • @Kruczoczarna - A dlaczego masz tak złe zdanie o rządzie, dlaczego oceniasz rząd tak źle, te czasy już minęły. Teraz rządzą ludzie otwarci na dobro samorządów a nie ich przeszkadzanie. A co myślisz że jak prezydent z PO to rząd mu da, a jak z PIS to mu nie da. To czym w takim razie różni alby się ten rząd od poprzedniego?
  • MariuszLewandowski-Fc @Kruczoczarna - Ja nie chce choć co za pestka w nm siedzi jeszcze nie wiem. Na razie nie potrafi odpowiedzieć na zarzuty jakie dostał. Nie ma zielonego pojęcia jak wyglądała ostatnie dekada w Elblągu - zupełny kosmita. Nie wiem co jest grane albo matrix albo łże w żywe oczy. Chaos piszesz Kruczoczarna.... nie chaos ale zrobienie z Elbląga przetrwalnika dla kolesi z pisu zwalnianych z różnych funkcji i stołeczków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-27)
Reklama