UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Jeden dziennikarz.. śp. Jerzy Wik przypisał mi decydującą rolę w jego porażce No Panie Śliwka czy Pana nadzieje na sukces rozbiją się o zarzuty postawione w Liście Otwartym do Pana ? Jeśli jesteś Pan politykiem choć w drobnej części tak prawym i sprawiedliwym jak śp. Jerzy Wilk to posprzątasz śmieci jakie się w szeregach waszej partii zebrały i może kiedyś będziesz godzien sprawowania urzędy Prezydenta Elbląga. Na razie dezerterujesz z pola walki. śp Jerzy Wilk za zachowanie sztabu przepraszał to może za swoich niedorobionych politycznie kolegów przeprosi i Pan ? Bez uznania win i pokuty nie ma odpuszczenia a ja nie odpuszczę i nie cofnę się przed waszą partyjką ani o krok
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    27
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-29)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Codzień piszesz większe bzdury brednie czlowieczka o którym świat zapomniał. Niestety tu się sam niedowartościowujesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Niszczlewactwo(2024-03-29)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewandowski, pan nie jesteś żaden analityk. Pan za kasę sprzeda się każdemu. Jak ta, m pańskie pomysły Taksówek społecznych, co z biurem przy Hetmańskiej. Mieliście swoje pięć minut, tylko nie potrafiliście ich nigdy wykorzystać. Jest pan zwykłym oszołomem z rozbujanym ego, a teraz liczy pan że KO wygra i jakąś mamonkę sypnie na darmozjada, który chce być jakimś elbląskim mędrcem, a jest zwykłym niedorobionym hejterem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    ja elblazanin(2024-03-29)
  • MariuszLewandowski-Fc @Niszczlewactwo - Na razie to przeceniają mnie inni..... Ale przyznam się szczerze że tej opinii śp. Jerzego Wilka jakoś nie zapamiętałem Pitu pitu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-30)
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - O super a może jakaś moja opinia która się nie sprawdziła? Na to żeby mnie kupić to nikogo w tym mieście nie stać i zawsze będę robił to co sam uważam za słuszne i tak już zostanie. Biuro na Hetmańskiej zamieniliśmy na piętro na Łączności które przekazaliśmy Elbląskim Patriotom. A o taksówkę ludzi dzwonili jeszcze w rok po zakończeniu projektu. To że Missan wygra zapewne w I turze jest dla mnie oczywiste a na chleb zarabiam w Niemczech o czym zapewne taki geniusz nie wie. Zaś co do hejtera to po pierwsze - nie zwykły bo jak widać nietykalny i na tyle mocny że atakuje mnie aż czterech niedorobionych politycznie kandydatów na prezydenta. Hejterów kolego ściga policja a mnie jak widzisz nawet Śliwka i przydatki boją się pozwać nawet w trybie wyborczym a jest tak dwóch tak zwanych "prawników"... No to co przeprosisz za tego Hejtera czy ma cię poszukać dział informatyczny KW Policji w Olsztynie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-30)
Reklama