UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wywołanie polaryzacji i emocji opublikowanym oświadczeniem podpisanym przez czterech kandydatów jest w sumie wszystkim kandydatom na rękę. Niech emocje zadecydują o wyniku. Przecież oni wszyscy nie mają żadnego konkretnego gospodarczego programu. Ktoś kiedyś śpiewał Jak masz coś do powiedzenia to weź k powiedz jak nie to milcz jak na milczeniu owiec. Lepiej i zdrowiej dla Elblążan by było gdyby kandydaci odpuścili sobie te wyborcze dyrdymały i zamilkli.7 kwietnia społeczeństwo zagłosuje z niechęci do KO albo do PiS-u bez względu na to co w liście czy ulotkach ktoś napisał i co było głoszone w kampanii.
  • MariuszLewandowski-Fc @Cz - Ja napisałem to co wiem a jak owa prawda zabolała - widać po reakcji medialnej. Przypominam że Sebastiana Bona Kuchedę pozywano do sądu za każdą niemal publikację. Głupiec patrzy kto jest na plakatach człowiek mądry - kto co sobą reprezentuje ale bez patrzenia na lakierki i garnitury. Sam fakt że nikt mnie nie pozywa w piątym dniu akcji ulotkowej chyba o czymś świadczy.... Program można sobie napisać jak Nowaczyk - 10 stron banialuków. Ja zawsze robię swoje i co powiem to robię. Czasem jak teraz ma to efekty bardzo ciekawe..... i pouczające
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
Reklama