UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie jestem z żadnej młodzieżówki ani nic w tym rodzaju, jestem zwykłym mieszkańcem Elbląga i zagłosuje na Pana Michała, który moim zdaniem jest najbardziej kompetentny, najbardziej zna Elbląg najbardziej racjonalnie i realnie się wypowiada nie obiecuje gruszek na wierzbie to moje skromne zdanie Hashtagi: #ObywatelElblaga
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    19
    Sebastian32.(2024-03-19)
  • @Sebastian32. - Panie Sebastianie proszę wskazać cokolwiek z inicjatywy Pana Missana. Z petycji mieszkańców do UM moim skromnym zdaniem nie zrobił nic a jest co wymieniać.
  • @Sebastian32. - Jak zna tak dobrze Elbląg, to niech zostanie taksówkarzem. Tu trzeba znać potrzeby mieszkańców, umieć nad nimi pochylić się, rozmawiać. Bardzo proszę o podanie chociaż trzech rzeczy, które zrobił w swojej kadencji wice pan kandydat. Nawet plaży, którą ponoć obiecywał na rzeką nie udało się zrobić, nie mówiąc o świeżości! Ani racjonalnie, ani realnie nie wypowiada się. A tekst "nie obiecuje gruszek... " przewija się tu dosyć długo. Czyżby jak u Jarka zwolennicy otrzymywali wytyczne jak pisać, i co pisać?
  • @Sebastian32. - "zagłosuje na Pana Michała, który moim zdaniem jest najbardziej kompetentny, najbardziej zna Elbląg "... A co to jest konkurs na taksówkarza?
  • Na ratownika medycznego ma kwalifikacje i koniec. Wyżej nie podskoczy bo się nie zna i to będzie dalszy marazm Elblaga. To może niech Wróblewski dalej zostanie.
Reklama