UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jakby co to prowadzi Pan Paweł Rodziewicz. Oddano 30 głosów i ma 50% poparcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    61
    74
    grde(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc Polityków przed duże P a nie chłopców na posyłki dla śliwek.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    69
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz w sumie z jednej strony dobrze ze jestes. Nikt tak nie uswiadomi czytelnika na kogo nie oddac glosu i za kim optujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    6
    Bezstronny(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Bezstronny - To też ważna rola nigdy nie lubiłem łajdaków w polityce ale gość za którym optowałem wsadził mi nóż w plecy i nazwał kłamcą Sprawa pójdzie do Sądu w kwestii Rodziewicza Na pozwy w trybie wyborczym czekam już kilka dni Podobno wśród ludi którzy nazwali mnie kłamcą jest dwóch radców prawnych i dwóch dziennikarzy.... Czego się ci "Panowie" boją ? Mnie czy prawdy ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    30
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Bardziej chodzilo mi o to, ze robisz doskonala antyreklame Michalowi - i dobrze. To zly kandydat. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    8
    Bezstronny(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Bezstronny - Pogląd podzielam ale ja oddam na niego głos bo mimo że nie lubię ani jego ani jego partii cała reszta to kłamcy albo głupcy. Nie mam wyboru i nie raz stawiałem na Tolka Banana tyle że dziś jeśli postawię na najlepszego z kandydatów / Tolek nigdy nie skrewił / tu wygra ten najgorszy który nie stawi się na solówkę ze mną. Znów mniejsze zło - ale większe trzeba zatrzymać w Pasłęku. Choć nie wiem czy i to tego kandydata nie przerasta skoro nie ogarniał sprawy "Bumaru"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    22
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz jak Dyzio Marzyciel... Sen o wielkości, Sen o ważności. Śnij Waść ale wstydu oszczędź.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Wołodia(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Wołodia - Komu ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - No, widzę że ciebie lewandowski, mnóstwo osób tu "popiera" Działaj dalej, robisz dobrą robotę.
  • MariuszLewandowski-Fc A w czym mi czyjeś poparci potrzebne zapytam bo jakoś sam nie wiem..... ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-20)
  • @MariuszLewandowski-Fc - masz rację w niczym, bo nikt cię nie chce, ludzie poznali się na pieniaczach, wszystko w co się zaangażujesz, leci w błoto... wnioski wyciągnij sam...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    antyryży(2024-03-21)
  • MariuszLewandowski-Fc @antyryży - Myślisz że powinienem jechać na Ukrainę wesprzeć Putina??? Inpirujące. , .... ]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-21)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ty powinieneś Lewandowski pojechać do banderstadtu wesprzeć ideowych kompanów twoich kolesi z ratusza, Harleyowca, Missana i Nowaka
  • MariuszLewandowski-Fc Zaproście tam Jacka Bokiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-21)
Reklama