UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Jaka szkoda że byłem dziś w Gdańsku... Lista pytań do Pana Bodnara jest o wiele dłuższa niż tylko kwestia obsady stołeczków. Mój wniosek o objęcie nadzorem sprawy jaką zgłosiłem z art 212 i 231 kk przeciwko Śliwce na przykład.... Kwestia Piechowiaka który wywalił miliny na proces Kulawego, ,, Odszkodowanie wypłacone za Matysiaka.... Skutki moje wygranej w Trybunale Praw Człowieka.... Pytanie o zachowanie Rodziewicza podczas Tur de Konstytucja.... Kwestia ustawy o referendum lokalnym w sprawie przeniesienia Elbląga do Pomorskiego.... Stanowisko odnoście tego że kowszyński nie przeprosił mnie za niesłuszne oskarżenie.... No życie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    64
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz, weź Ty już wracaj do Niemca i cicho siedź. Nic nie ugrałeś, nic nie ugrasz. A i szybkie pytanko. Jaką pajdę dostałeś za złamanie ciszy wyborczej na Zawadzie? :)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ty przeproś mieszkańców że muszą czytać te twoje wypociny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    3
    Niszczlewactwo(2024-04-13)
  • @Niszczlewactwo - Niech pisze jak najwięcej. Skutek jak widać jest odwrotny. Dać pisać a jak.
  • MariuszLewandowski-Fc @Niszczlewactwo - Nie muszą. Głupota nie jest w Polsce karalna.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - kończ waść, wstydu sobie oszczędź
Reklama