UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • " Nie wiem skąd w was taka nienawiść do katolików. " - spieszę z odpowiedzią. Wpie.. cie się w nasze życie. Każdego chcecie na siłę nawracać. Zdominowaliście cały kraj i macie się za przywódców. Nie szanujecie nikogo i niczego, kto was nie popiera. Szarpiecie pełnymi garściami z budżetu państwa, a to są nasze wspólne pieniądze, nie tylko wasze. Jest was raptem 17% na całym świecie, ale nie potraficie uszanować pozostałych 83%, które jest miażdżącą większością. Próbujecie wmawiać nam bajki o facecie, który nie mógł się zdecydować, czy żyje, czy umarł, czy jest sobą czy trójosobą. Magicznie zamieniał rzekomo wodę w wino, ale dla was magia to herezja. Mieczem i groźbą skatolicowaliście ten kraj, ale udajecie, że nie pamiętacie, albo nie wiecie o co chodzi. Mówić dalej?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    DasModel(2024-03-27)
  • @DasModel - Dobrze mówisz ! Tylko że Twój przekaz jest zaczerpnięty z przekazu innych a zrozumieć sens wiary i zdobyć przekonanie o wiarygodności tych czasów, śmierci Jezusa to już inna opowieść bo na to wiarygodnego przekazu nie ma !
  • Mój przekaz jest zaczerpnięty prosto z moich odczuć i nikim się nie podpieram.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    DasModel(2024-03-27)
  • @DasModel - A ja nikogo nie będę pouczać ani nawracać ani tłumaczyć czym jest dla mnie Wiara, Nadzieja i Miłość. Mogę tylko obiecać, że podczas tej Drogi Krzyżowej pomodlę się za wszystkich, którzy umieślili tutaj swoje komentarze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    przechodzień(2024-03-27)
  • @DasModel - Mówimy o naszym kraju a nie o całym świecie. Jak już podajesz statystyki to podam, że w Polsce jest 71,3% katolików. Według Twojego toku rozumowania jest to miażdżąca większość. Generalnie jest nas więcej niż podajesz, bo katolicy to cżęść Chrześcijan, których jest ponad 32% na świecie. Przepraszam kto Ci się wpier..... w życie ? Kto chce Cię nawracać na siłę ? Kto Ciebie nie szanuje ? Kto uważa się za przywódce ? Jeśli Ciebie to spotkało to bardzo mi przykro i jeśli spotkałeś taką osobę to jakąś totalnie nawiedzoną. I nie wierzę, żeby ponad 70% osób ktore znasz wpie.... Ci sie w życie. Mów dalej, bo masz słabe argumenty.
  • Po samych reakcjach już masz odpowiedź.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    DasModel(2024-03-27)
  • @DasModel - Twoje przyziemne myślenie ogranicza Ciebie do takich wniosków jak będziesz gotowy sam się przekonasz o miłości Jezusa
  • Nie ma żadnego boga. To wszystko wymyśl ludzi. Po co żeby oszukiwać innych ludzi Hashtagi: #Tom
  • @DasModel - Do nich nic nie przemawia. Wierza w te katolskie bajki. Tylko niech wierza za swoje. Hashtagi: #Tom
Reklama