UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proponuję podjąć uchwałę zakazującą kursowania 1-wagonowych tramwajów. Ścisk w tych pojazdach uwłacza godności ludzkiej!
  • @mtsz - W pełni popieram!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    sardynka_w_puszcze(2024-04-25)
  • @mtsz - Można zamówić taryfę, o ile to nie uwłaszcza godności, albo z buta. Widzę tramwaje i autobusy codziennie, nie zauważam żadnego przepełnienia, częściej widuję prawie puste składy.
  • Po co mam przepłacać za taryfę, jeśli w cenie biletu ZKM mam prawie pełen bak w samochodzie? Jeżdżę bez meneli, bez ścisku, mogę pojechać sobie na zakupy, załatwić sprawy urzędowe albo do lekarza, szybko i wygodnie. Komunikacja w Elblągu nie spełnia swojego zadania, jak mi ucieknie autobus czy tramwaj, to szybciej osiągnę cel idąc pieszo, zanim doczekam się na drugi. Nie bez powodu z komunikacji w Elblągu korzystają w przeważającej części sami uczniowie i seniorzy.
  • @mtsz - Trzeba było głisować.
  • @mtsz - Ciekawe, ile litrów paliwa kupi się za 4 zł. Nawet za cenę biletu miesięcznego nie kupi się całego zbiornika paliwa. Wczoraj tankowałem za 137 zł całe 22 litrów paliwa.
  • @Gru - Jasne, dolicz jeszcze tylko zaoszczędzony czas na staniu na przystankach albo na objazdach po mieście autobusem. :)
Reklama