UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nic nie zmieni mojego zdania co do Missana i Wroblewskiego, ktorzy zmarnowali szanse Elblaga na port.100mln z panstwa nie chcieli, ale 30 mln po zmianie ekipy juz wzieli. Ten port nie bedzie dzialal bez pomocy panstwa. Miasto ma zarezerwowane w budzecie miejskim 0zl na inwestycje w porcie. To byla tylko zagrywka wyborcza POwskich cwaniakow. Gdyby Sliwka chcial "ukraść " port jak to Wcisla krzyczy, to teraz startujac na prezydenta zmienilby narracje i wolalby zeby nie byl panstwowy. A on i tak chce zeby byl, bo kieruje sie rozumem. Chodzi o to zeby tu pojawily sie miejsca pracy, atrakcyjnosc. A nie zlosliwosci Panie Wroblewski i Missan
  • Chory człowieku, 30mln to cena pogłębienia rzeki, a 100mln to kwota której nikt by nie ujrzał bo to dokapitalizowanie spółki która nie byłaby już miejska. Elbląg zyskał bo będzie miał pogłębiony tor do portu i obrotnicę bez zrzekania się terminala i spółki. A Twoje mityczne 100mln właśnie na to miało pójść, nie na zadne inwestycje bezpośrednio w terminal.
  • Nie, Miasto nadal miałoby 49% udziałów w porcie.
  • Ty głupku dzisiaj jest 01.-04 prima - a. p.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    yaris.(2024-04-01)
  • @yaris. - a może to ty jestes głupkiem bo ta pogłębiarka płynie do elblaga/poczytaj na WP/
  • Jak już wypisujesz te bzdety. To wskaż mi port miejski na świecie. Taki port nie ma szans na rozwój i inwestowanie. A w rękach Koalicji Obciachu może co najwyżej zostać szybciutko sprzedany. Najczęściej Niemcom, co z automatu przyniesie im dochody, a nie miastu. Tak twórczo sa podpisywane umowy kolegów z kolegami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    ja elblazanin(2024-04-01)
  • tak 01.04.2024 roku. Donaldino da na rozwój portu w Elblągu następując kwotę 0 złotych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    ja elblazanin(2024-04-01)
  • Zdrowy człowieku z chorym umysłem, ten port tak powowstanie, jak autostrady na Euro 2012,które budowali chińczycy, - lecz oni połapali się po kilku miesiącach I wieli gdzie pieprz rośnie, widząc to złodziejstwo niespotykane nigdzie w świecie, tak jak te banki, parabanki które powstawały, mimo sygnałów do KNF- u o podejrzanych założycielach I ich niechlubnej profesji, Słońce Peru to ignorował I ujrzelišmy piramidę oszustwa jakiego nie było nigdy w naszej historii. To czego dopuszcza się to Słońce" w naszym kraju, - świadczy jedynie o wyborcach, gdyż ponownie zapowiada się demolka kraju, jego przemysłu pod wyraźnym nacisków nimieckich politykow- żal mi już nie ludzi, - a tego kraju, ktory przecież miał być wolny I suwerenny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Maliniak(2024-04-02)
Reklama