UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co spowodowało ataki? Brak Boga Biblii w sercu i zanim dasz łapkę w dół pomyśl... ludzie piją alkohol (narkotyk), amfą/koka/trawa (również narkotyk), ludzie zdradzają, ludzie kradną, ludzie chcą być najważniejsi, wszędzie chcą na siłę pokazać swoje "ja". Wszystkiego tego zakazuje Biblia, czyli słowa Boga. Więc pomyśl dwa razy zanim dasz łapkę w dół... jak wyglądał by świat, gdyby nikt nie kierował się pychą, chciwością, emocjami? Byłby to biblijny raj...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    38
    Raj na wyciągnięcie ręki(2024-02-25)
  • @Raj na wyciągnięcie ręki - pycha to wtedy jak kucharz kucharka zrobia dobry obiad a Ty bzdury wypisujesz... o zgrozo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    13
    MichaelM(2024-02-25)
  • @Raj na wyciągnięcie ręki - Co za bzdury Nie wiedzą co się stało a już sensacje nakręcają. Wy jesteście dziennikarzami czy plociuchami Miasto plotkarzy Hashtagi: #Elblagsameploty
  • @Raj na wyciągnięcie ręki - Nie potrzebuję magicznej książki, żeby odróżnić dobro od zła. Nie potrzebuję wiecznego lęku przed nieistniejącym piekłem. Piekło na ziemi robią mi tacy jak ty, na siłę narzucając swoją religię, zakazy, nakazy i wolę. Bez znaczenia, którą religię wyznają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    DasModel(2024-02-26)
Reklama