UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .... a u wróbleskiego w POrcie jak było tak i będzie - czyli dalej kamieni kupa. Obrotów 0 a ''zarząd portu'' chce co miesiąc kasę / a skąd a z naszych POdatków... wstydu nie mają za grosz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    16
    C S .(2024-03-19)
  • @C S . - A Ty byś siě wstydził ? - przecież biorą taką kasę, że się wstydzić wcale nie trzeba, wstydu nie mają ci, którzy I'm tę kasę zapewniają, - czyli nasi wspaniali wyborcy, jest znowu okazja żeby było tak jak było, a zapewni Ci to pan Missan, który niczego nie będzie zmieniał, kontynuacja tego co już mamy, - to jego hasło wyborcze, - ulice chodniki do remontu tak jak sobie życzy niepełnosprawny na zdjęciu razem z tym panem, jakie to proste deklaracje jak za Wróbla z legendarną obniżką ciepła- po prostu kontynynuacja. Jeszcze cuś" chcesz wiedzieć, a może czegoś nie rozumiesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zawstydzony?(2024-03-19)
  • @Zawstydzony? - I Ty się tak nie boisz nadawać na rządzących w tym mieście? I Portel też to puszcza? A ja, już myślałem, że wszystko mają pod kontrolą, no oczywiści po za tymi mostami, drogami, basenem, stadionem, sportem, kulturą, portem, - chałturą.. no słowem wszystkiego czego się nie dotknom.. I co chcecie to zmienić, ? a kto nam teraz będzie tak ładnie obiecywał?.. I co ? Co będzie jak jakiś nowy prezydent Rodziewicz albo Śliwka obniży Wam ciepło, to na kogo będziemy psy wieszać jak nie będzie się można o nic przyczepić I będzie normalnie? - tego chcecie? Czy naprawdę tego chcecie? Jeśli nie wybierzecie Missana, to znaczy, że naród zdurniał w tym miescie. - a ja opuszczę Was I to miasto kochani.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Na rozdrożu.(2024-03-19)
Reklama