UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zabawne...3 miliony złotych za zabytkowy budynek, a byle pato-deweloper za 100m pseudo-apartament w tym mieście chce 1+ miliona. Co za czasy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    8
    nie_mam_siły(2024-04-24)
  • @nie_mam_siły - Masz teraz pełen obraz jaka jest realna cena nieruchomości, a jak bardzo pato-deweloperzy zawyżają sztucznie ceny. I tak będzie, dopóki ludzie się nie zbuntują i przestaną nakręcać im ten proceder. Ale jak długo ludzie będą godzić się na te ceny i kupować, tak długo będziesz myślał, że 1m2 w tym mieście kosztuje 8.5 tyś, a nie 4.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    DasModel(2024-04-24)
  • @DasModel - Ale ja drogi Panie znam i rozumiem ten żałosny obrazek. Mi nikt nie musi tłumaczyć, że te ceny są zawyżone. Ceny jak ceny, rozumiem w "stolycy", ale w tym mieście gdzie nie ma ani pracy ani perspektyw? Kto kupuje te "apartamenty" po 1+mln? Kto kupi te domy za 1.5+mln (a nawet 2+mln)? Dla kogo to jest wystawiane w takim mieście?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    nie_mam_siły(2024-04-24)
  • @nie_mam_siły - Na pewno nie dla Ciebie. Ty myślisz, że te wszystkie domy, mieszkania pod 100 m2 albo i nawet 60 m2 to za gotówkę kupione? Masa ludzi leci na kredytach, bo inaczej się nie da. Nawet mając w dwie osoby zarobki miesięczne 12-13 tysięcy zł miesięcznie nie nazbierasz na mieszkanie. Trzeba brać kredyt. Co do ceny kamienicy, że niby tak tanio. W środku jest do kapitalnego remontu, do wymiany są podłogi, elektryka, hydraulika, z zewnątrz też wymaga poprawek i to sporych, a to wszystko pod ścisłą kontrolą konserwatora, który nie pozwoli zrobić tak jak Tobie się podoba tylko tak jak ma być, więc koszty do góry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Ploterek(2024-04-24)
  • @DasModel - W związku z kuratelą konserwatora zabytków cena kamienicy spada przynajmniej o 30% w stosunku do nieruchomości, która takiej opiece nie podlega. nie zmienia to faktu, że i tak nowe mieszkania ciągle są droższe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    GłębokaMyśl(2024-04-24)
  • @Ploterek - Słuchaj ziutek. Mam zdolność finansowa na taki pato-deweloperski apartament za 1mln, więc mi nie mów, że nie dla mnie. To po pierwsze. Po drugie, żadna to eureka, że ludzie leca na kredytach. Leca, bo musza, albo leca, bo sie lansuja rzeczami, na które ich normalnie nie stać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    xxxxxxx(2024-04-24)
  • @DasModel - Podgórna, 10-te piętro, klitka 19m2,8 500 za metr. Tragedia, sprzedane...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Irek Szaf(2024-04-24)
  • @xxxxxxx - Jedyną zdolność jaką masz to na Kuflowe z Borysa. I nie rżnij w internecie gieroja i wielkiego inwestora co to ma luźną bańkę na inwestycje w nieruchomości :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ploterek(2024-04-25)
Reklama