UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie ten ten temat kalafiorem wisi. Kiedy widzę łajdactwo na całość a potem protest i hasła moja brożka moja sprawa to dajemy jawny nakaz prawa do seksu bez zabezpieczeń bo zawsze można usunąć. Sprawa druga jeśli prawa kobiet nie dotyczą mężczyzn to alimenty też są nie fer ?
  • Wymyśliłeś sobie ten "genialny" (tak ci się tylko wydaje) tekst i uważasz, że jest on godny do zamieszczania pod każdym artykułem? Skoro ci kalafiorem wisi to nie powinieneś się już o alimenty martwić, wszak tylko wisi. A może nie wisiał i teraz masz kłopoty, może trzeba było się samemu zabezpieczyć? Przez takich filozofów i inteligentów jak ty kobiety mają czasem problemy. I to jest fair (nie fer) ?
  • Alimenty Cię gniotą? Trzeba było na supełek zawiązać. Odpowiedzialność za własne dzieci to się nazywa.
  • Nie mam alimentów, mam za sobą tylko krystaliczny o odpowiedzialny sex ! A wam życzę korzystanie z wibratora.....
  • "brożka"!? Naprawdę?! To jednak prawda co piszą...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    O Jezuniu(2024-03-22)
Reklama