UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • świetny artykuł propagandowy o tym " jaki to był raj za komuny", a była bieda i nędza i zamordyzm, a tu proszę raj ruski dla Polaków w szkole zawodowej, wstyd coś takiego publikować, wstyd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    65
    Antoni absolwent pamietajacy(2024-03-09)
  • @Antoni absolwent pamietajacy - Ty! Tak z ręką na sercu... Ile ty masz lat? Według mnie artykuł petarda. A pierwsze zdjęcie, ukazujące naukę zawodu i terminowanie od najmłodszych lat, wiele wyjaśnia odnośnie wysokiego stopnia wykwalifikowania ówczesnej kadry Inżynieryjnej(naumyślnie przez duże I). Gdy ktoś zaczynał tak jak ten młody człowiek od podstaw i ciężką pracą piął się poprzez szczeble edukacji, to takiego kogoś mało rzeczy było w stanie "zagiąć". A dzisiaj gamonie w komentarzach, nawet poprawnie zdania w ojczystym języku, nie są w stanie poprawnie sklecić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    3
    No tak(2024-03-09)
  • @Antoni absolwent pamietajacy - Jakby nie patrzeć to nie były złe czasy chyba, że dla obiboków i cwaniaków, mam na myśli nauczanie zawody, tworzyło się zaplecze i zapewniało pracę, teraz uczą zawodów gdzie nigdzie nie ma stanowisk a na potrzebne miejsca pracy nikt nie nauczą, ukończyłem zamech, jestem dumny i wspominam z sympatią moich nauczycieli i instruktorów, prestiż ukończenia tej placówki zawsze dawał mi fory, jak widać jednak zawsze jest ktoś krytykujący każdy czas i obwiniajacy ten czas za swoje nieudolne życie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    2
    Mirek72(2024-03-09)
  • @Antoni absolwent pamietajacy - Antoś, Antoś wyluzuj, masz rację, że była, bieda, młodych polityka jeszcze nie interesowała, - chciałeś to wybierałeś, - ZMS, albo jakiś sport, w " Edeku " sporo było kół zainteresowań, Ciebie widać komuna gnębiła od młodych lat, najwięcej jednak jest anty- komuchów, ,ktorzy strajkowali, walczyli a póżniej razem rączka w rączkę przy Magdalenkowym stole wznosili toast, to jest dopiero wstyd, a to że żyliśmy w czasach komuny- było minęło, nie mieliśmy wyboru, a to, że ktoś po latach wspominia swoje sukcesy, to nie zasługa komuny, to czas komuny w którym przyszło nam żyć a sukces okupiony był cięžką pracą - nie przekreślaj tych ludzi, bo to też jest wstyd myśleć w ten sposób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Zamechowiec...(2024-03-09)
Reklama