UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mazowieckie i małopolskie strasznie zacofane... zagłosowali na pis. Elbląg jest tak europejski i swietlany, że musi wygrac KO..... komuchy łaczcie sie
  • MariuszLewandowski-Fc Było jak ja zagłosować na Malinowskiego.... Komuch co prawda ale przyzwoity bo nie kradł i sporo zrobił. Powody dla których Konfederacja się podzieliła i do sejmiku poszła w koalicji z Bezpartyjnymi nie wystawiając list do RM a zbrzeźny poszedł na kolaburacje z rembelskim nie są mi znane. Polityczne bagienko przed którym ostrzegałem Brauna przy zmianie statutu Konfederacji Korony Polskiej stało się faktem. ktoś kiedyś powiedział że wymodlił sobie tą partię - dziś muszę się zastanowić czy nie było wstydem że w niej byłem. W polityce szmaty ciągle w cenie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • Medium @MariuszLewandowski-Fc - Tak, ale proszę zobaczyć, jak się dostało Sławomirowi Malinowskiemu tu na Portelu już po wyborach. Ponad 2 tysiące osób zagłosowało na niego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Medium(2024-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Medium - Było nas zdecydowanie za mało ale to nie był głos zmarnowany. Mam nadzieje że zespół Malinowski - Maszka - Szwed zacznie działać dla Miasta niezależnie od bycia lub nie bycia radnym a ja chętnie gdzie będę mógł pomogę. Polityka to szambo i trzeba zacząć ją porządkować a jeśli porządni ludzie tego nie zrobią to dalej będzie to zbiornik pełen gó... na. Gdyby nie negatywna kampania Włodka Gęsickiego i blokada w mediach być może byłoby inaczej. Tak się niszczy etos pracy dziennikarskiej i tworzy niemiłe skojarzenie że każdy dziennikarz to tania k... a.Czasem trzeba walczyć o prawdę nawet samemu przeciwko wszystkim ale na to tak zwanych "dziennikarzy" w Elblągu nie stać.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • Medium @MariuszLewandowski-Fc - Akcji na FB nie widziałam, bo mam nieukrywaną niechęć do tego portalu. Debatę prezydencką poza miejscową TV też tylko tam umieszczono... Przykro mi. Na własną rękę próbuję się przebić przez legendę, bo czuję że ona jest. Pytanie tylko, czy jest - nazwijmy to - powierzchowna, czy znacznie głębsza. A jeśli to drugie, to miasto jest na EL...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2024-04-09)
Reklama